Dzień Disneya w Polsacie. Co obejrzymy w Poniedziałek Wielkanocny?

W Poniedziałek Wielkanocny przez cały dzień Telewizja Polsat prezentować będzie animowane i aktorskie filmy kinowe Disneya.

Dzień Disneya w Polsacie rozpocznie się od zaproszenia najmłodszych widzów na spotkanie z najsłynniejszą filmową wróżką. Premierowo na antenie animowana baśń „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” (godz. 7:50).

Następnie pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści o Roszpunce w animowanym musicalu „Zaplątani” (godz. 9:30). Dowcipnym dopełnieniem tej historii jest krótka animacja „I żyli długo i zaplątani” (godz. 11:35)

Chwilę później animacja dla fanów motoryzacji i nie tylko. Trzecia część kinowego hitu Disneya i Pixara o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy, czyli „Auta 3” (godz. 11:50).

O godz. 14:00 adaptacja powieści „Alicja w Krainie Czarów” w reżyserii Tima Burtona, a po niej „Alicja po drugiej stronie lustra” (godz. 16:20).

Następnie Polsat wyemituje krótkometrażową animację z dreszczykiem i galerią ulubionych bohaterów – „Toy Story: Horror” (godz. 19:40).

Dzień Disneya w Polsacie zakończy kolejna przebojowa animacja Disneya i Pixara. „Iniemamocni 2” (godz. 20:10), czyli dalsze przygody najbardziej niezwykłej rodziny na świecie, której członkowie mają supermoce i walczą z przestępcami.

Facebook Comments