Polsatnews.pl z lepszymi wynikami od tvp.info w marcu

Portal polsatnews.pl w marcu odwiedziło ponad 5 milionów unikalnych użytkowników, co przełożyło się na lepsze wyniki od tvp.info.

Według badania Gemius/PBI Marzec 2020 był najlepszym miesiącem w historii portalu. To pierwszy raz kiedy polsatnews.pl pokonało serwis internetowy TVP Info w liczbie unikalnych użytkowników. Portal stacji informacyjnej Polsat News uzyskał w tej kategorii wzrost o 274% w ujęciu rok do roku, a w porównaniu z lutym 2020 liczba unikalnych użytkowników wzrosła dwukrotnie. Tak wysoka liczba użytkowników wygenerowała w marcu ponad 39,1 mln odsłon, co oznacza wzrost o 621% w porównaniu z analogicznym miesiącem w ubiegłym roku, a także wzrost o 207% w porównaniu z lutym 2020.

W ostatnim czasie polsatnews.pl wystartowało z magazynem weekendowym „Tygodnik”, w którym dostępne są autorskie teksty o szerokiej tematyce – polityka, historia, społeczeństwo w Polsce i na świecie, kultura, mocne opinie i wyjątkowe reportaże – takich autorów jak: Jan Maria Rokita, Piotr Zaremba czy Jan Śpiewak. W „Tygodniku” publikowane są także cykle wideo m.in. „Szczerze o pieniądzach” autorstwa Ernesta Bodziucha. Wszystkie materiały są dostępne pod adresem tygodnik.polsatnews.pl. Do współpracy przy „Tygodniku” polsatnews.pl zaprasza dziennikarzy wszystkich mediów w Polsce. Opiera się ona na zasadach rynkowych. Zainteresowani autorzy mogą przesyłać swoje materiały na adres wrzutnia@polsat.com.pl. Redakcja zastrzega sobie możliwość wyboru tekstów do publikacji.

Koordynatorem portalu Polsatnews.pl od maja 2019 roku jest Piotr Witwicki.

Facebook Comments