Uroczystości wielkanocne w Polsat News

Od 10 kwietnia na antenie Polsat News, widzowie będą mogli zobaczyć najważniejsze uroczystości Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty.

W Niedzielę oraz Poniedziałek Wielkanocny transmisje Mszy Świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej.

Wielkanoc to najważniejsze święto w Kościele Katolickim. W tym roku będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle. Aby móc je duchowo przeżywać zostając w domu, Polsat News pokaże najważniejsze uroczystości:

  • W Wielki Piątek o godzinie 20:55 – transmisję Drogi Krzyżowej z Watykanu, którą poprowadzi Papież Franciszek.
  • W Wielką Sobotę o godzinie 12:00 – transmisję modlitwy Anioł Pański oraz specjalne przesłanie Kardynała Kazimierza Nycza, połączone z symbolicznym poświęceniem wielkanocnych pokarmów. Modlitwa Anioł Pański oraz specjalne przesłanie Kardynała Kazimierza Nycza odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej. Specjalnie dla widzów reporterzy Polsat News będą relacjonować uroczystości religijne odbywające się w całej Polsce.
  • W Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny o 9:00 – transmisję Mszy Świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej.

Grupa Polsat przez cały czas trwania epidemii angażuje się w inicjatywy wspierające wymiar duchowy i religijny życia Polaków. W niedziele o godz. 9:00 na antenie Polsat News można obejrzeć mszę świętą ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, a o 10:30 mszę świętą dla dzieci transmitowaną w Polsat Rodzina. Obie relacje są dostępne także w serwisie Ipla. Dodatkowo na Facebooku kanału Polsat Rodzina oraz na polsatnews.pl codziennie o godz. 16:00 w okresie Wielkiego Postu publikowane były specjalne internetowe rekolekcje „Przemyślenia w czasach zarazy”. Były one prowadzone przez duszpasterzy z różnych zakonów i stron Polski, na co dzień prowadzących program „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć” w Polsat Rodzina.

Facebook Comments