Eryk Mistewicz z nowym programem w Polsat News

Eryk Mistewicz autorem „Debaty Tygodnia Wszystko Co Najważniejsze”, nowego cotygodniowego programu w Polsat News.

W audycji znajdzie się czas na pogłębioną analizę bieżących wydarzeń.

„Niebanalni goście, niezależni w swoich osądach, dysponujący wiedzą pozwalającą przeprowadzić nas przez coraz bardziej skomplikowaną rzeczywistość. Inspiracją był mój ulubiony program głównej telewizji francuskiej, w którym mądrzy ludzie rozmawiają o tym, co najważniejsze i czynią to w fascynujący sposób. Mam pomysł, jak zrobić to w sobotnim prime time, w czasie najlepszej oglądalności, w Polsce”mówi Eryk Mistewicz.

Program powstaje we współpracy z miesięcznikiem idei „Wszystko Co Najważniejsze”. Tematem pierwszego wydania 4 stycznia o 20:30 będą: prawda i fałsz w mediach i spojrzenie przez ten pryzmat na miniony rok. Gośćmi: Andrzej Hrechorowicz, fotograf prezydenta Andrzeja Dudy i kampanii Jarosława Kaczyńskiego, architekt i pisarz Czesław Bielecki, prof. Monika Przybysz, medioznawca z UKSW oraz dr Michał Kosiński z Uniwersytetu Stanforda zgłębiający tematykę algorytmów internetu i ich wpływu na wolność słowa.

Eryk Mistewicz jest autorem książek, wydawcą pism opinii, prezesem Instytutu Nowych Mediów. Jest laureatem Polskiego Pulitzera, nagrody głównej SDP, przyznanej w połowie lat 90. za raczkujący wówczas w Polsce gatunek: dziennikarstwo śledcze.

„Debata Tygodnia Wszystko Co Najważniejsze” w każdą sobotę od 20:30 do 21:50 na antenie Polsat News.

Foto: polsatnews.pl

Facebook Comments