Kanały sportowe Polsatu pokażą panczenowy Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim

W piątek w Tomaszowie Mazowieckim rozpocznie się piąta runda Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim. Trzydniowe zawody na żywo pokażą kanały sportowe Polsatu.

Tegoroczny Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim składa się z sześciu rund, a gospodarzem dwóch kończących sezon jest Tomaszów Mazowiecki. To właśnie tu w drugi weekend lutego zawodnicy i zawodniczki będą mieli ostatnią szansę, by awansować do turnieju finałowego. Tydzień później na oczach polskich kibiców rozstrzygnie się batalia o medale.

Redakcja sportowa Polsatu w dniach 10 – 12 lutego przygotowała wielogodzinne relacje z panczenowego Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim. W piątek od godziny 16:45 zawody pokazywać będzie Polsat Sport News. Sobotnia transmisja wystartuje o 14:45 w Polsacie Sport Extra, a od 17:20 kibice mogą kontynuować oglądanie w Polsacie Sport Premium 1. Retransmisja tej drugiej części sobotnich zawodów od godziny 19:50 będzie dodatkowo dostępna w Polsacie Sport News. Niedzielne relacje zaplanowane są w Polsacie Sport Extra od 14:45 oraz w Polsacie Sport News od 17:20.

Przy mikrofonach komentatorskich pracować będzie dziennikarz Polsatu Sport, Marcin Lepa. Wspierać będą go medaliści olimpijscy, Zbigniew Bródka, Katarzyna Bachleda-Curuś i Katarzyna Niedźwiedzka oraz trener Bartosz Pisarek. Reporterem obecnym w samym centrum lodowych wydarzeń będzie natomiast Tomasz Lach.

Foto: PZŁS

Facebook Comments