Katarzyna Ptasińska i Jeremi Sikorski ostatnimi uczestnikami 12. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”

Aktorka Katarzyna Ptasińska i wokalista Jeremi Sikorski wezmą udział w dwunastej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Katarzyna Ptasińska studiowała aktorstwo w PWSFTViT im Leona Schillera w Łodzi. Na szklanym ekranie zadebiutowała rolą Ali Kozłowskiej w serialu „M jak Miłość”. Znana jest głównie za sprawą kreowania Beatki Wroniec w serialu „Na Wspólnej”. Od 5 lat gra w Teatrze Kamienica, mroczną i wyuzdaną Kessi w spektaklu „My dzieci z dworca ZOO”. Do niedawna związana była z Krakowskim Teatrem Variete, gdzie widzowie mogli oglądać ją w musicalach takich jak „Legalna Blondynka” w reżyserii Janusza Józefowicza czy „Chicago” Wojciecha Kościelniaka. Obecnie rozpoczęła pracę w Warszawskim Teatrze Capitol, gdzie gra prostoduszną acz przezabawną pomoc domową – Idę w spektaklu „O co biega” w reżyserii Marcina Sławińskiego. Pracowała kiedyś jako dziennikarz kulturalny i wydawca programu radiowego „Skoro Świt” w RDC.

Jeremi Sikorski od najmłodszych lat występował w słynnym warszawskich Teatrze Muzycznym Roma, gdzie brał udział miedzy innymi w spektaklach Akademia Pana Kleksa czy Aladyn JR. W 2013 r. podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy i zadebiutował autorskim singlem pt.: „Bez niej nie byłoby nas”, który spotkał się z wielkim zainteresowaniem i przyniósł Jeremiemu ogromną popularność wśród rzeszy fanów. Teledysk obejrzano ponad 6 milionów razy na samym YouTube.W marcu 2015 r. ukazała się debiutancka płyta Sikorskiego „Otwórz się na świat”. Rok później fani doczekali się kolejnej płyty „Odetchnij”, która odniosła wielki komercyjny sukces i znalazła się w TOP 10 Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce. Sikorski promuje obecnie swój najnowszy materiał, czyli płytę „Soon”,

Tym samym znamy już całą ósemkę, która rywalizować będzie w nowej serii „Twoja twarz brzmi znajomo”. W show oprócz wspomnianej wyżej dwójki wystąpią: wokalistka Ewelina Lisowska, youtuber Adam Strycharczuk , aktor Robert Koszucki , aktorka Emilia Komarnicka-Klynstra , wokalista Łukasz Zagrobelny oraz aktorka filmowa i teatralna Ewelina Ruckgaber.

Foto: Polsat

Facebook Comments