Koncert „Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci” 12 września w Polsacie

12 września Telewizja Polsat pokaże koncert „Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci”. W roli prowadzących Krzysztof Ibisz i Adam Zdrójkowski.

„Co roku organizujemy wyjątkowe koncerty, na których bawią się całe rodziny, przy piosenkach artystów, kochanych przez dzieci i przez rodziców. I tak będzie też, w niedzielę, 12 września w Rybniku. Zostanie zorganizowany koncert wielkich emocji” – zdradza Nina Terentiew, Dyrektor Programowa Telewizji Polsat.

Na scenie wystąpią: Cleo, Magda Bereda, Enej, Viki Gabor, Grubson, Dawid Kwiatkowski, Natalia Nykiel, Kasia Mosek, Grott Orkiestra, Sławomir, Antek Smykiewicz, Michał Szpak, Sound’n’Grace oraz Roksana Węgiel.

„Te koncerty to już nasza tradycja. Radość na twarzy dzieci jest dla nas najważniejsza, nie tylko gdy powracają do zdrowia, ale także, a może przede wszystkim, na co dzień gdy mogą bawić się, spędzać czas z rówieśnikami i rodzicami, chociażby podczas wyjątkowych koncertów, jak ten który będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę” – mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.

Koncert „Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci” w niedzielę, 12 września o godz. 15:40 na żywo w Polsacie.

Facebook Comments