Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska poprowadzą program „Farma” w Polsacie

Zakończył się casting do reality show „Farma”. Wyłoniono w nim kilkunastu uczestników, którzy chcą zamienić swoje dotychczasowe wygodne życie na rzecz wiejskiego. Ponadto poznaliśmy gospodynie programu.

Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Między nimi zawiążą się niespodziewane sojusze, przyjaźnie a może nawet… miłość! Dlatego widzowie programu mogą spodziewać się bezkompromisowych pojedynków i zaskakujących wyzwań. Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się któryś z uczestników, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych.

W przygodę pełną wyzwań wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się wspierać uczestników.

Marcelina Zawadzka
Jedna z najbardziej znanych prezenterek telewizyjnych. Wielokrotnie nagradzana za swoją pracę, która jest jej pasją. Popularność zyskała zwyciężając w konkursie Miss Polonia w 2011 roku.

Ilona Krawczyńska
Połowa duetu sióstr ADiHD. Nagradzana influencerka, która z sukcesem podbija Internet. Swoje powołanie do pracy w mediach, odkryła jeszcze na studiach. Dziś w pełni realizuje się jako prezenterka telewizyjna oraz konferansjerka.

„Farma” ma pojawić się wiosną 2022 roku na antenie Telewizji Polsat.

Foto: Polsat

Facebook Comments