Koniec CBS Action w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat informuje swoich abonentów o  wycofaniu kanału CBS Action z dniem 31.12.2019 r. i  przysługującym z tego powodu prawem do rozwiązania umowy z operatorem.

Poniżej treść komunikatu z Internetowego Centrum Obsługi Klienta:

Informujemy, że z dniem 31.12.2019 r. kanał CBS ACTION, który dostępny jest na pozycji 199 zakończy nadawanie na terenie Polski.

Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza bogata oferta kanałów filmowych dostarczy Państwu najlepszych, telewizyjnych wrażeń. W naszym portfolio znajdą Państwo emocjonujące wydarzenia, kontrowersyjne produkcje oraz kultowe filmy i seriale, a to wszystko na kanałach Polsat Film, Paramount Channel, AXN, Filmbox, Sci-Fi Universal oraz wiele innych.

Zapraszamy przed ekrany telewizorów! Tego nie możesz przegapić.

Najnowszy sezon serialu Ultraviolet 2.0, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet. Dostępny w każdą środę o 22:00. Chwilę później Jessica Alba wcielająca się w rolę pani detektyw, która musi stawić czoło najgroźniejszym przestępcom w Los Angeles oraz własnym problemom. Oglądaj serial L.A.’s Finest co środę o 23:00. To wszystko na kanale AXN.

Jeżeli kanał CBS ACTION jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku, gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w Okresie Podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać do dnia 31.12.2019 r. w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.

Facebook Comments