Kręci się nowy sezon „Świata według Kiepskich”

24 czerwca rozpoczęły się prace nad kolejnymi odcinkami serialu komediowego „Świat według Kiepskich”.

W najnowszych odcinkach dojdzie do poważnych podziałów między sąsiadami. Wszystko za sprawą niewinnego urządzenia, które Halinka przyniesie z pracy. Czy mimo istotnych różnic mieszkańcy kamienicy będą potrafili dojść do porozumienia? Jesienią będziemy także świadkami kolejnych prób podjęcia przez Ferdka pracy, m.in. dla NASA. Czy Kiepski skorzysta z propozycji podboju kosmosu i dorobi się fortuny, współpracując z amerykańską agencją kosmiczną? W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pojawi się też nowy lokator, Oskar, który zamieszka w pustostanie i postanowi zawalczyć o serce Mariolki oraz przychylność pozostałych mieszkańców. W rolę Oskara wcieli się Sebastian Stankiewicz – aktor komediowy znany widzom Polsatu z ostatniej edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

W jesiennych odcinkach pojawi się stała obsada serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Anna Ilczuk (Jolasia), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Dariusz Gnatowski (Boczek), Sławomir Szczęśniak (Janusz Paździoch) oraz Andrzej Gałła (Kozłowski), Joanna Kurowska (Kozłowska), Lech Dyblik (Badura), Marek Pyś (Stasiek) i Henryk Gołębiewski (Bocian).

Gościnnie pojawią się m.in. Piotr Stramowski jako żołnierz armii US oraz Krzysztof Ibisz w roli prowadzącego teleturniej. W jednym z premierowych odcinków swojego głosu użyczy również Krystyna Czubówna.

Producentem „Świata według Kiepskich” jest ATM Grupa. Reżyserem serii jest Adek Drabiński.

Facebook Comments