Kumulacja gigabajtów w Plush na Kartę i nawet 5300 GB

Teraz klienci Plush na Kartę mogą cieszyć się ogromną ilością danych – nawet 5300 GB. Wszystkie niewykorzystane gigabajty nie przepadają. 

Nowa oferta umożliwia użytkownikom przenoszenie niewykorzystanych gigabajtów na kolejne miesiące. Oznacza to, że klienci Plush na Kartę nie tylko mają dostęp do dużej puli danych, ale także mogą je wykorzystać wtedy, kiedy im pasuje. Aby utrzymać możliwość kumulacji niewykorzystanych gigabajtów, należy jedynie zachować wybrany aktywny miesięczny pakiet z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu.

Plush przygotował przysłowiową wisienkę na torcie – nawet 5300 GB, które nie przepada. Dzięki promocji, zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą liczyć na dodatkowe paczki gigabajtów. Wystarczy utrzymać aktywny pakiet za min. 35 zł/mies., aby otrzymać dodatkowe 400 GB co 30 dni przez 12 miesięcy, co w sumie daje 4800 GB.

Dodatkowo, nowi użytkownicy Nowy Plush na Kartę mają okazję otrzymać bonusowe 500 GB na start. Wystarczy zakupić starter, doładować konto kwotą minimum 20 zł do 30 dni od aktywacji oraz wysłać SMS o treści ZGODA pod numer 80087. Łącznie – aż 5300 GB do wykorzystania. Wysłanie SMS-a oznacza wyrażenie zgód marketingowych. Doładowanie nie przepada, a środki mogą być wykorzystane na dowolne cele np. zakup pakietów.

Facebook Comments