Michał Figurski wraca do telewizji. Poprowadzi nowe reality show Polsatu

Michał Figurski będzie gospodarzem nowego programu Telewizji Polsat „Temptation Island Polska”. Nagrania do reality show ruszą w lipcu, a jego premiera będzie miała miejsce jesienią.

Randkowy format „Temptation Island” wystawia na próbę relacje par poprzez oddzielenie ich od partnerów na tytułowej „wyspie pokus”. Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch oddzielnych willach, gdzie będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. W trakcie pobytu uczestnicy będą mieli okazję nawiązywać nowe relacje, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Program doczekał się na świecie 19. edycji, w tym niemieckiej, brytyjskiej, hiszpańskiej, włoskiej czy holenderskiej. Każda z nich okazała się sukcesem. Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma Endemol Shine Polska.

Michał Figurski jest popularnym dziennikarzem, prezenterem radiowym, producentem telewizyjnym oraz założycielem fundacji Najsłodsi. W przeszłości znany był widzom Polsatu z takich produkcji jak „Jazda figurowa” (TV4), „Szrot lista” (Polsat Play) czy „WidziMiSię (Polsat News 2). Pojawienie się w „Temptation Island Polska” jako prowadzący będzie jego powrotem do telewizji po kilkuletniej przerwie.

Foto: Polsat

Facebook Comments