„Ninja Warrior Polska” we wtorki, „Zawsze warto” w środy, „Nasz nowy dom” częściej w Polsacie

Telewizja Polsat ujawniła pierwsze szczegóły dotyczące startującej we wrześniu jesiennej ramówki.

„Ninja Warrior Polska” od 3 września we wtorki o godzinie 20:10

Przebojowe show testujące sprawność i wytrzymałość zawodników. Uczestnikami programu są zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy, bo „Ninja Warrior” to igrzyska, w których każdy zawodnik walczy przede wszystkim z samym sobą. Pokonuje własne słabości i udowadnia sobie – oraz milionom widzów – że niemożliwe nie istnieje. Na castingi do programu zgłosiło się kilkaset osób, w tym spora liczba kobiet. Więcej o formacie pisaliśmy w tym newsie.

„Zawsze warto” od 4 września (środa) o godz. 21:05

Serialowa nowość Polsatu. Trzy kompletnie różne kobiety, jeden przypadkowy wieczór, którego dramatyczny finał jest początkiem ich wspólnej historii. Marta (Weronika Rosati) jest kobietą sukcesu, na pierwszy rzut oka można uznać, że ma od życia wszystko. Robi karierę jako prawniczka, właśnie wprowadza się do świeżo wyremontowanego, pięknego domu, który kupiła wspólnie z mężem… Dorota (Katarzyna Zielińska), oddana matka trójki dzieci, pod nieobecność męża, który przebywa na kontrakcie, podejmuje pracę w banku. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności i wrodzonej kulturze osobistej szybko przechodzi z okresu próbnego na pełen etat. Gdy mąż Doroty wraca z kontraktu, kobieta nie chce mu powiedzieć o pracy. Mężczyzna jest przekonany, że w pełni oddaje się prowadzeniu domu i opiece nad potomstwem… Ada (Julia Wieniawa) to dziewczyna z mroczną przeszłością. Stara się radzić sobie z przeciwnościami losu w nie do końca legalny sposób. Podszywając się pod sprzedawczynię w butiku, próbuje oszukać mężczyznę, który ją demaskuje i postanawia odstawić na komendę Policji. Ten mężczyzna to Marek (Jacek Knap), mąż Marty, z którym losy Ady splotą się w niespodziewany sposób.

„Nasz nowy dom” będzie nadawany premierowo w środy i czwartki o 20:05

Premierowy sezon „Naszego nowego domu” to więcej odcinków, bo aż 26. Projekty nowych domów przygotuje dwoje architektów: Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz, dołączy do nich nowy architekt Wojciech Strzelczyk. Niezmienne prace budowlane prowadzone są na przemian pod nadzorem doświadczonych kierowników ekip budowlanych: Artura Witkowskiego i Wiesława Nowobilskiego. W tej serii wesprze ich nowy szef budowy – Michał Przybylak. Śpiesząc na pomoc rodzinom w potrzebie, ekipa programu „Nasz nowy dom” pod wodzą Katarzyny Dowbor odwiedzi tym razem m.in.: Dolny Śląsk, Mazury, Warmię, Rzeszowszczyznę, Bieszczady oraz Lubelszczyznę.

Pierwszy odcinek nowego reality show „Love Island Polska” w poniedziałek, 2 września o godz. 22:15. Więcej o programie pod tym linkiem.

Facebook Comments