Nowa oferta kanałów Polsat Sport Premium

Wszystkie mecze Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA będą pokazywane w telewizji i streamingu wyłącznie w kanałach Polsat Sport Premium. A to tylko część nowej oferty tych stacji.

W ofercie Polsat Sport Premium zobaczymy więcej transmisji na żywo z najlepszych i najbardziej prestiżowych światowych i europejskich wydarzeń – m.in.: 342 mecze w sezonie w nowej, atrakcyjnej formule Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA. Poza tym Liga Narodów UEFA 2024/2025 oraz 2026/27, a także emocjonująca walka europejskich reprezentacji w kwalifikacjach do piłkarskich Mistrzostw Świata 2026 w USA, Kanadzie i Meksyku, jak również do Mistrzostw Europy 2028 w Wielkiej Brytanii i Irlandii w nowej formule. Dodatkowo obszerne transmisje z najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego z cyklu Wielkiego Szlema na trawiastych kortach Wimbledonu, tenisowe emocje z Hubertem Hurkaczem w ramach turniejów ATP Masters 1000 – 9 turniejów plus ATP Finals – finały całego cyklu oraz ATP 500 – 13 turniejów. Do tego 15 prestiżowych mityngów lekkoatletycznych Diamentowej Ligi, najbardziej prestiżowe gale MMA na świecie, czyli UFC oraz najszybsi motocykliści na świecie w ramach 20 wyścigów Moto GP.

„Chcemy zapewnić widzom Polsat Sport Premium emocje na najwyższym poziomie na dwóch kanałach i w bardzo wysokiej jakości Super HD. Stąd pokażemy mecze Ligi Europy UEFA oraz Ligi Konferencji UEFA, w ramach których mamy szansę emocjonować się występami polskich drużyn. Do tego najlepsza reprezentacyjna piłka nożna w ramach Ligi Narodów 2024/2025 i 2026/2027 oraz kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2026 w Kanadzie, Meksyku i USA a także do Mistrzostw Europy 2028 w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Pokażemy największe po Wielkim Szlemie turnieje tenisowe ATP Masters 1000 i ATP 500. Najbardziej prestiżowe gale MMA, czyli UFC. Oprócz tego najważniejsze lekkoatletyczne mitingi na świecie w cyklu Diamentowej Ligi oraz prestiżowe motocyklowe Moto GP, To wszystko, na żywo, w dużej ilości będzie treścią kanałów Polsat Sport Premium. Zarówno w telewizji jak i streamingu, czyli Polsat Sport Premium możemy oglądać gdzie chcemy, kiedy chcemy i na dowolnym urządzeniu” – mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat.

Oferta będzie rozwijana i rozbudowywana o kolejne prawa i transmisje. Wszystko w jakości Super HD na dwóch kanałach – Polsat Sport Premium 1 i 2.

Facebook Comments