Tanio to już było, czyli ceny dostępu do Ligi Mistrzów w Canal+

W ramach ciekawostki przedstawiamy ofertę dostępu do Ligii Mistrzów UEFA, Ligi Młodzieżowej UEFA i Superpucharu UEFA na platformie Canal+.
Super Sport to nowy pakiet dodatkowy Canal+ składający się z siedmiu kanałów Canal+ Extra oraz kolekcji VOD. Pakiet jest oferowany jako opcja dodatkowa do pakietu kanałów Canal+ i gwarantuje dostęp do transmisji wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA w sezonach 2024/25 – 2026/27, wybranych meczów Ligi Młodzieżowej UEFA oraz Superpucharu UEFA. Kanały z pakietu Super Sport będą dostępne w ofercie telewizji satelitarnej oraz przez Internet.

 

  • kanał Canal+ Extra 1 nadawany 24/7 przez satelitę i przez Internet w serwisie Canal+ online,
  • kanały eventowe (odpowiedniki Polsat Sport Premium PPV) – Canal+ Extra 2, Canal+ Extra 3, Canal+ Extra 4 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów i nadawane przez satelitę oraz przez Internet w serwisie Canal+ online,
  • dodatkowe kanały eventowe Canal+ Extra 5, Canal+ Extra 6, Canal+ Extra 7 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów. Kanały będą dostępne wyłącznie na dekoderach podłączonych do Internetu oraz w serwisie streamingowym Canal+ online.

Wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA będą transmitowane również na jednym z dotychczasowych kanałów wchodzących w skład opcji Canal+. Kanał będzie można zobaczyć niebawem w nowej odsłonie pod nazwą Canal+ 360.

Jaka cena?

Klienci oferty satelitarnej Canal+ mogą włączyć pakiet Super Sport w cenie 20 zł/mies., w opcji bez zobowiązania pakiet Super Sport będzie oferowany w cenie 30 zł/mies. Natomiast pakiet Entry+ z pełną ofertą kanałów Canal+ i pakietem Super Sport z Ligą Mistrzów UEFA wynosi 65 zł/mies., a jeszcze 10 zł więcej klienci mogą skorzystać z pakietu Entry+ z pełną ofertą kanałów Canal+, pakietem Super Sport z Ligą Mistrzów UEFA oraz kanałami Eleven Sports i Viaplay Medium.

Facebook Comments