Nowe odcinki „Gliniarzy” w Polsacie

Od najbliższego poniedziałku na antenie Polsatu będą emitowane premierowe odcinki docu-crime „Gliniarze”.

W najnowszych odcinkach śledczy znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Bohaterami serialu są również pozostali policjanci wydziału, technicy oraz stali informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia kryminalna.

W pierwszym odcinku z najnowszej serii – na placu budowy zostają znalezione kości zaginionej przed laty dziewczyny. Olgierd, który pracował nad sprawą z poprzednim partnerem, chce za wszelką cenę doprowadzić ją do końca, zanim Kruczkowska przekaże ją do Archiwum X. Podejrzany jest ojciec chrzestny dziewczyny, który pracował w miejscu znalezienia zwłok, ale mężczyzna nieoczekiwanie rzuca nowe światło na sprawę… Tymczasem Maja jest zdezorientowana – Olgierd nie dał jej żadnej odpowiedzi na oświadczyny. Policjantka ma dość zawieszenia w próżni. Lena radzi, by jeszcze raz szczerze porozmawiała z partnerem. Czy Olgierd zgodzi się zostać mężem Mai?

„Gliniarze” to serial opowiadający o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: st.asp. Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber), st.asp. Kuba Roguz (Piotr Mróz), asp. sztab. Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i st. asp. Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak).

„Gliniarze” niezmiennie od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

Foto: Polsat

Facebook Comments