Nowe sezony „Septagonu” oraz „Policjantek i Policjantów” w Czwórce

W poniedziałek 4 marca Czwórka rozpocznie emisję nowych sezonów produkcji – „Septagonu”, „Policjantek i Policjantów” oraz jak już informowaliśmy „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”, które będzie można oglądać w ich stałych pasmach.

O godz. 18 od poniedziałku do piątku emitowany będzie drugi sezon serialu „Septagon”, którego oglądalność podczas emisji pierwszej serii rosła z tygodnia na tydzień, w finale przekraczając milion widzów. „Septagon” to format łączący elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe, a opowiadający o pracownikach tytułowego biura detektywistycznego i prowadzonych przez nich śledztwach. W nowym sezonie pojawią się nowe postaci i poszerzone zostaną wątki związane z życiem prywatnym i uczuciowym bohaterów. W rolach głównych wystąpią m.in. Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński, Paweł Jeziółkowski, Elżbieta Lisowska-Kopeć i Wojciech Zygmunt. Producentem serialu jest firma Tako Media.

W dni powszednie o godz. 19 emitowane będą premierowe odcinki dziesiątego już sezonu „Policjantek i Policjantów”, w minionym sezonie mogących się pochwalić udziałami w rynku na poziomie 12,5%. W nowej serii oprócz zmian na komendzie i w składzie patroli, widzowie mogą się spodziewać wielu zwrotów akcji w życiu zawodowym i prywatnym bohaterów. W stałej obsadzie serialu pojawi się Laura Samojłowicz, która dołączy do odtwórców ról znanych z poprzednich sezonów: Mariusza Węgłowskiego, Magdy Malcharek, Bogusława Kudłka, Magdy Szczepanek, Pawła Monsiela, Wojciecha Sukiennika, Anny Kukawskiej, Maryli Morydz, Bartka Piekarskiego, Małgorzaty Kałuzińskiej i Macieja Tomaszewskiego. Za produkcję serialu odpowiada ATM Grupa.

Facebook Comments