Nowy router 5G w Plusie

W ofercie Plusa pojawił się nowy router obsługujący internet 5G.

DBG SpeedBox Router 5G CPE 3 sprawdzi się zarówno w mieszkaniach i domach, jak i w małych i średnich przedsiębiorstwach czy też akademikach. Urządzenie będzie można kupić na raty wraz z ofertą abonamentową z internetem 5G.

Urządzenie będzie dostępne np. w ofercie na 48 rat po 28 zł + 0,98 zł na start (razem 1344,98 zł). Aby je kupić niezbędne będzie także dobranie odpowiedniego abonamentu, np. za 50zł/mies. W ramach tej kwoty użytkownicy otrzymają pakiet internetowy 120 GB/mies. oraz dostęp do sieci 5G w cenie abonamentu. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, z czego pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Dodatkowo klienci będą mieli możliwość przetestowania zarówno usługi jak i urządzenia przez 15 dni.

DBG SpeedBox Router 5G CPE 3 jest łatwy w obsłudze, a jego pierwsze uruchomienie jest szybkie i bezproblemowe. Obsługuje sieć Wi-Fi 6, a o wysoki poziom bezpieczeństwa dba wbudowany firewall oraz odpowiedni protokół VPN (L2TP i PPTP). Router może obsługiwać nawet 64 urządzenia jednocześnie oraz obsługuje SMS-y.

Facebook Comments