Tenisowy turniej US Open z udziałem Igi Świątek na kanałach Eurosportu

Przez dwa tygodnie tenis zawładnie ramówkami Eurosportu. W Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2 miłośnicy tenisa będą mogli oglądać najważniejsze mecze US Open, w tym spotkania z udziałem Igi Świątek.

Ostatni turniej Wielkiego Szlema to kolejna okazja do podziwiania w akcji największych gwiazd tenisa na czele z Igą Świątek. Polka przystąpi do turnieju w Nowym Jorku jako liderka rankingu WTA i jedna z wielkich faworytek, choć do tej pory najlepszym wynikiem Polki na Flushing Meadows jest czwarta runda. Na świetny występ bez wątpienia stać także Huberta Hurkacza. Pewni udziału w turnieju głównym są również Magda Linette, Magdalena Fręch i Kamil Majchrzak.

Turniej skomentują m.in. Karol Stopa, Lech Sidor, Dawid Olejniczak, Maciej Synówka i Marek Furjan. Wydarzenia z kortów analizować będą byli mistrzowie w tym Mats Wilander, John McEnroe, Alex Corretja, Kim Clijsters i Barbara Schett. US Open rozpocznie się 29 sierpnia i potrwa do 11 września.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Stacje dostępne są w ofertach Polsat Box i Polsat Box Go.

Facebook Comments