Plus wprowadza nowe plany abonamentowe przeznaczone dla 5G

Plus wprowadza nowe oferty internetowo-głosowe oraz czysto internetowe – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

5G w smartfonie w taryfach z usługami głosowymi i internetowymi

Dla tych, którzy dostęp do 5G chcą mieć na wyciągnięcie ręki operator przygotował nowe propozycje abonamentów internetowo-głosowych.

Trzy nowe warianty abonamentu zapewnią dostęp do sieci 5G oraz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów wraz z dużymi pakietami danych, które pozwolą w pełni cieszyć się z zalet nowej technologii:

  • 25 GB za 60 zł/mies. – dla osób, którym zależy na szybkim i swobodnym surfowaniu w internecie,
  • 100 GB za 90 zł/mies. – dla tych, którzy intensywnie korzystają z internetu w smartfonie oraz często korzystają z niego jako routera,
  • 150 GB za 120 zł/mies. dla osób, które potrzebują jak największej ilości danych.

Osoby, które zdecydują się przenieść numer z innej sieci, nie będą płacić za abonament nawet przez 4 miesiące.

5G w taryfach internetowych – jeszcze więcej internetu z 5G w Plusie przez cały okres trwania umowy

Miniony rok pokazał, jak ważny w codziennym zastosowaniu jest szybki i niezawodny internet. Dzięki niemu możemy pracować i uczyć się bez konieczności dojazdów do biura czy szkoły. Dla wszystkich, którzy chcą, by sieć 5G na stałe zagościła w ich domach Plus przygotował jeszcze większe paczki internetu w nowych taryfach internetu mobilnego.

  • 500 GB 5G za 100 zł/mies.,
  • 1000 GB 5G za 200 zł/mies.

Dla klientów, którzy zmienią dostawcę internetu na Plusa abonament jest darmowy przez 3 miesiące. Ofertę jak zawsze można przetestować przez 15 dni (w przypadku zwrotu należy tylko zapłacić opłatę aktywacyjną 9 zł).

Taryfy internetowo-głosowe dla firm

Wraz z planami poszerzania zasięgu najnowocześniejszej w Polsce sieci 5G od Plusa rośnie jej dostępność dla biznesu. Dzięki technologii superszybkiego dostępu do internetu przedsiębiorcy mogą efektywnie realizować projekty, nawet z poziomu swojego smartfona. Z myślą o nich Plus wprowadził 3 nowe warianty abonamentu głosowego z dostępem do sieci 5G i nowymi pakietami danych oraz standardowo z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami.

  • Wszyscy, którzy prowadzą firmę mogą rozpocząć przygodę z 5G już od 60 zł netto/mies. z pakietem 35 GB.
  • Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na pakiet 120 GB w cenie 90 zł netto/mies., mogą wykorzystywać internet 5G jako podstawowy dostęp do internetu w swoim mobilnym biurze.
  • Dla klientów, którzy prowadzą cały biznes za pośrednictwem smartfona, a tym samym wyjątkowo intensywnie korzystają z internetu, Plus przygotował abonament za 120 zł netto z ogromną paczką danych 180 GB.

Taryfy internetowe dla firm

Osoby prowadzące firmę, dla których nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu jest stała obecność w sieci wiedzą, jak ważną rolę odgrywa stabilne i szybkie łącze internetowe.

Plus wychodzi do nich z propozycją nowych ofert mobilnego internetu dedykowanych dla 5G:

  • 600 GB – w cenie 100 zł + VAT/mies.,
  • 1200 GB – w cenie 200 zł + VAT/mies.

Mechanizm promocji z darmowym abonamentem przez pierwsze miesiące jest taki sam, jak dla klientów indywidualnych – do 3 miesięcy za darmo przy zmianie dostawcy internetu. Ofertę jak zawsze można przetestować przez 15 dni (w przypadku zwrotu należy tylko zapłacić opłatę aktywacyjną 9 zł netto).

Facebook Comments