Nowy serial „Z miłości do dziecka” od 1 lutego w Czwórce

1 lutego Czwórka rozpocznie emisję nowego serialu z José Ronem, Evą Cedeńo i Jorge Salinasem pt. „Z miłości do dziecka”.

Serial „Z miłości do dziecka” to jedna z najnowszych produkcji znanej z wielu światowych hitów medialnej spółki Televisa.

Elena (Eva Cedeńo) i Ernesto (Jorge Salinas) – adopcyjni rodzice sześcioletniego Nicolasa (Leonardo Herrera) – od paru lat zmagają się z białaczką chłopca. Choć stać ich na najdroższe leczenie dla dziecka, nie mogą, podobnie jak reszta rodziny, zostać dawcami szpiku, którego przeszczepu Nicolas pilnie potrzebuje. Próbując odnaleźć biologicznych rodziców Nicolasa, dowiadują się, że jego matka, Sophia wyjechała za granicę, a ojciec, Pedro (José Ron), znał Sophię tylko przelotnie i nawet nie wie, że zaszła z nim w ciążę, a po urodzeniu oddała dziecko do adopcji.

Pedro jest utalentowanym mechanikiem. Studiował inżynierię samochodową, ale przerwał naukę, żeby finansowo pomóc rodzinie, planuje jednak powrót na studia. Teraz naprawia auta wyścigowe i tuninguje samochody w warsztacie Nelsona, z którego córką, Giną (Daniela Perea), jest zaręczony. Kiedy zjawiają się u niego Ernesto i Elena, jest w szoku. Nie może uwierzyć, że ma dziecko, ale w końcu, poruszony cierpieniem Eleny, daje się namówić na test DNA, który potwierdza jego ojcostwo. Poddaje się też badaniu na zgodność tkankową i bez wahania oddaje szpik do przeszczepu, a kiedy spotyka chłopca w szpitalu, jest bardzo wzruszony.

Elena i Ernesto dziękują mu, ale jednocześnie proszą, aby nie wkraczał w życie Nicolasa, na co Pedro godzi się, przekonany, że tak będzie lepiej dla chłopca, który ma już szczęśliwą rodzinę i nie ma w niej miejsca dla niego. Również Gina, wolałaby, żeby jej chłopak nie angażował się w relację z odnalezionym synem. Los jednak chce inaczej.

Nicolas upiera się na spotkania z dawcą, który uratował mu życie i wraz z Eleną coraz częściej widują Pedra. Między chłopcem a jego biologicznym ojcem rodzi się coraz większa sympatia i więź, co nie podoba się Ernestowi, który chce, żeby mechanik trzymał się z daleka od jego rodziny. Elena jest zaskoczona niewdzięcznością i uprzedzeniami męża. Stopniowo zaczyna dostrzegać jego drugą twarz, przez co zbliża się do Pedra, w którym znajduje oparcie, jakiego brak jej ze strony Ernesta. Tymczasem Pedro próbuje walczyć z uczuciami, jakie Elena budzi w nim od chwili, kiedy ją spotkał…

„Z miłości do dziecka” od 1 lutego – od poniedziałku do piątku – o godz. 16:00 w Czwórce.

Facebook Comments