Polsat Sport najlepszym kanałem tematycznym ćwierćwiecza. Jerzy Mielewski ze złotą Telekamerą

Podczas uroczystej gali towarzyszącej 25. edycji Telekamer wyjątkowe wyróżnienia powędrowały do Polsatu Sport i Jerzego Mielewskiego. Polsat Sport otrzymał nagrodę dla „Kanału Tematycznego 25-lecia”. Złota Telekamera powędrowała zaś do Jerzego Mielewskiego, który nie miał sobie równych w kategorii „Komentator Sportowy”.

„Kiedy zapraszano mnie na galę Telekamer, przypuszczałem, że chodzi o wyścig w kategorii „Kanał Sportowy”. Już na scenie okazało się, że chodzi o „Kanał Tematyczny”. Było mi bardzo miło. To oznacza, że robota często anonimowych ludzi, którzy nigdy nie pojawią się w czołówkach, przynosi takie rezultaty. Wielokrotnie podkreślam, że każda nagroda dla naszych dziennikarzy, to nagroda zespołowa. To nie jest tak, że jedna czy dwie osoby wypracowały sukces Polsatu. Nie, to zawsze jest 50, 100, 150 osób, które na to bardzo ciężko pracują. Tym bardziej jest nam miło, że ktoś to docenia. Tego typu nagrody dodają nam energii i mocnego przekonania, że jest dla kogo pracować, że ten ktoś to widzi, a na koniec potrafi to docenić głosując. Stawiając stempel, że to, co robimy, jest dobre” – Marian Kmita, Dyrektor ds. Sport w Telewizji Polsat        

Przygoda Jerzego Mielewskiego z Polsatem Sport rozpoczęła się od roli stażysty, z którego z czasem przeobraził się w czołowego komentatora oraz gwiazdę nie tylko redakcji sportowej, lecz także całej Telewizji Polsat. Jako dziennikarz związany jest przede wszystkim z siatkówką, ale z powodzeniem pracuje też przy piłce nożnej, piłce ręcznej, czy sportach walki. Widzowie cenią jego profesjonalizm, błyskotliwość, poczucie humoru i najwyższą troskę o przygotowanie merytoryczne.

Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat, Marian Kmita oraz Jerzy Mielewski przyznane nagrody odebrali osobiście na jubileuszowej gali 25-lecia Telekamer.

Foto. Gałązka/AKPA/Polsat

Facebook Comments