Polsat ujawnił uczestników 11. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”

Telewizja Polsat podała oficjalną listę uczestników 11. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nowa edycja show startuje już w marcu.

W „Twoja twarz brzmi znajomo” wystąpią:

Katarzyna Dąbrowska – absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktorka z wieloletnim doświadczeniem zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Zagrała m.in. w takich serialach jak „Samo życie”, „Kryminalni” i „Belfer”. Użyczyła głosu w polskich wersjach filmów „Iron Man 3”, „Kraina jutra” i „Gwiezdne wojny”.

Stanisław Karpiel-Bułecka – charyzmatyczny lider i wokalista zespołu Future Folk. Uczestnik programu „Tylko muzyka. Must be the music”. Swoim wieloletnim doświadczeniem na scenie dzielił się jako jeden z setki jurorów w pierwszej edycji show „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Iga Krefft – dwukrotna uczestniczka programu „Od przedszkola do Opola”. W 2011 roku wydała świąteczny singiel „W oczach radość”. Poza muzyką kocha także aktorstwo. Najwięcej popularności przysporzyły jej role w serialach „Na Wspólnej” i „M jak miłość”.

Kazimierz Mazur – pochodzi z artystycznej rodziny, jego ojciec również jest aktorem. Widzowie mogą go kojarzyć z ról w takich serialach jak „Na wspólnej”, „Na dobre i na złe” czy „Ojciec Mateusz”.

Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel – autor jednego z najpopularniejszych blogów o męskiej modzie. Oprócz pisania o tym, co się nosi i co jest na topie, próbuje swoich sił także w muzyce. Do tej pory wydał trzy single: „Waiting Room”, „Plastikowy Spokój” i „Wisła”.

Elżbieta Romanowska – przygodę ze sceną zaczynała od występów w musicalach. W 2008 roku wzięła udział w programie „Jak oni śpiewają”, w którym zajęła szóste miejsce. Doskonale poradziła sobie także w show „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Wraz z partnerem Rafałem Maserakiem dotarła do finału, w którym zajęli drugie miejsce. Jej aktorski talent można podziwiać w takich serialach jak „Pierwsza miłość”, czy „W rytmie serca”.

Antek Smykiewicz – początki jego kariery sięgają 2010 roku, w którym założył zespół Ściana Wschodnia. Na koncie ma złotą płytę za „Nasz film”. Był uczestnikiem programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Na parkiecie występował w parze z Agnieszką Kaczorowską.

Marta Wiejak – absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Potrafi stepować. Gościła w The Club at The Ivy w towarzystwie jazzowego pianisty Joe Thompsona. Aktorka Teatru Roma – „Ale musicale!”, „Deszczowa piosenka”.

Facebook Comments