Rekordowa oglądalność wielkanocnej mszy świętej w Polsat News

Transmisję mszy świętej w niedzielę wielkanocną o godzinie 9:00 śledziło w Polsat News prawie 1,1 mln widzów. Udziały w rynku wyniosły 10,4% w grupie 4+ oraz 7,4% w grupie wiekowej 16-49.

W trakcie nadawania Polsat News był absolutnym numerem jeden w kraju. Kolejna w zestawieniu stacja konkurencyjna uzyskała o połowę niższe udziały w grupie 4+. To najlepszy wynik od startu emisji mszy w Polsat News w połowie marca.

Rekordowe wyniki uzyskała również transmisja mszy świętej dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej w Polsat Rodzina. Prawie 180 tysięcy widzów wybrało to nabożeństwo w niedzielę wielkanocną o 10:30, co przełożyło się na 1,4% udziałów w grupie 4+ oraz 1,4% udziałów w grupie wiekowej 16-49. To najlepsze wyniki Polsat Rodzina od początku nadawania stacji.

Niedzielne msze w Polsat News i Polsat Rodzina należały do czterech najpopularniejszych transmisji mszy tego dnia w polskiej telewizji.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również transmisje nabożeństw w poniedziałek wielkanocny. Mszę Świętą w Polsat News śledziło ponad 750 tysięcy widzów (7,63% udziałów w grupie 4+ oraz 5,75% w grupie 16-49), a w Polsat Rodzina prawie 40 tysięcy widzów.

Nabożeństwa transmitowane ze Świątyni Opatrzności Bożej będą również dostępne dla widzów w następną niedzielę o godzinie 9:00 w Polsat News oraz o 10:30 w Polsat Rodzina (msza dla dzieci).

Transmisje mszy są również dostępne w internecie na portalu polsatnews.pl oraz w serwisie Ipla.

Dane: NAM/Polsat

Facebook Comments