Serwis Max w Polsat Box. Co się zmieni?

Polsat Box rozsyła informację, która może okazać się kluczowa dla fanów rozrywki – 11 czerwca HBO Max zmieni się w Max, a to niesie za sobą nie lada atrakcje.

Premiera serwisu streamingowego Max w Polsce nastąpi już w 11 czerwca 2024 r. W ramach jednej platformy użytkownicy będą mieli dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak HBO, DC czy Warner Bros., relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024, a także bogatej oferty produkcji lokalnych TVN.

Dla abonentów Polsat Box niezwykle ważny jest komunikat udostępniony przez Polsat Box, który przedstawiamy poniżej.

Informujemy, że 11 czerwca 2024 r. HBO Max, w wyniku decyzji jego dostawcy HBO Europe s.r.o., zmieni się w Max. Wraz ze zmianą nazwy dostawca Max wprowadzi w serwisie trzy pakiety bazowe (Podstawowy, Standard, Premium), nowe funkcje oraz jeszcze więcej rozrywki.Abonenci Polsat Box nadal będą mogli  korzystać z serwisu oferowanego pod nową nazwą Max.

Cena usługi się nie zmieni, a dane logowania do platformy Max pozostaną te same. W przypadku Abonentów TV zachowany zostanie dostęp do kanałów HBO, HBO 2 oraz HBO 3 na dekoderze.

  • Jeżeli Abonent ma usługę dostępu do HBO Max na czas określony, to w tym okresie otrzyma dostęp do pakietu Premium.
  • Jeżeli usługa dostępu do HBO Max posiadana przez Abonenta jest lub stanie się usługą na czas nieokreślony, otrzyma on dostęp do pakietu Standard, ale promocyjnie może korzystać z pakietu Premium do 31 stycznia 2025 r.

W przypadku braku akceptacji powyższych zmian, w ciągu 30 dni od daty ich dokonania (tj. 11 czerwca 2024 r.) Abonent może zrezygnować z Pakietu zawierającego usługę dostępu do HBO Max (bez zachowania terminu wypowiedzenia)”.

Facebook Comments