„Siatkarskie Plusy – Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki” na żywo w Polsacie i Polsacie Sport

W sobotę, 12 stycznia o godzinie 20:05 odbędzie się wielka gala, podczas której nagrodzeni zostaną najsłynniejsi siatkarze i trenerzy. „Siatkarskie Plusy – Galę 90-lecia Polskiej Siatkówki” poprowadzą: Małgorzata Glinka, Łukasz Kadziewicz oraz Jerzy Mielewski.

W trakcie wydarzenia zostaną nagrodzone osoby zasłużone dla Polskiej Siatkówki. W tym dostojnym gronie znajdą się mistrzowie i medaliści najwyższej rangi siatkarskich imprez międzynarodowych: mistrzostw Europy, świata, Pucharów Świata, Ligi Światowej i Olimpiad. Uhonorują ich osobowości ze świata sportu, działacze polskiej oraz europejskiej i międzynarodowej federacji siatkarskiej, a także przedstawiciele sieci Plus, sponsora Polskiej Siatkówki. Wydarzenie zaszczyci liczne grono przedstawicieli władz państwowych, biznesu i przyjaciół Polskiej Siatkówki. Na naszej scenie pojawią się złote gwiazdy polskiej muzyki: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Igor Herbut, chór Sound’n’Grace oraz Filip Lato. Wydarzenie poprowadzą znakomici siatkarze Małgorzata Glinka – dwukrotna mistrzyni Europy i Łukasz Kadziewicz – wicemistrz świata, a także Jerzy Mielewski, dziennikarz i komentator Polsat Sport oraz wieloletni siatkarz.

„Siatkarskie Plusy – Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki” będzie również okazją do celebrowania 20-lecia sponsorowania polskiej siatkówki przez sieć Plus. Firma była w tym czasie między innymi Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz tytularnym sponsorem PlusLigi i sponsorem Ligi Siatkówki Kobiet. To najdłużej trwający i modelowy przykład współpracy wyznaczający standardy w prowadzeniu projektów z zakresu sponsoringu sportowego w Polsce.

Podczas Gali Fundacja Polska Siatkówka przeprowadzi aukcję, z której dochód trafi do Funduszu Opieki i Rehabilitacji dla środowiska siatkarskiego bez ograniczeń wiekowych, w tym do dzieci, młodzieży i seniorów Polskiej Siatkówki, którym kontuzje uniemożliwiły kontynuowanie kariery sportowej, jak i tym, którzy w jesieni wieku zostali osamotnieni i brakuje im środków do życia.

Już od godziny 19:00 oraz po transmisji oficjalnej części gali, na antenie Polsatu Sport specjalne studio, w którym m.in. relacje reporterskie Marcina Lepy, Adriana Brzozowskiego i Bożeny Pieczko. Wśród gości osoby nagrodzone podczas gali, a także gwiazdy i legendy polskiej siatkówki. Studio poprowadzą Karolina Szostak i Krzysztof Wanio.

Facebook Comments