Sprawdzone hity oraz jedna nowość – wiosna w Polsat Cafe

Od kwietnia na antenie Polsat Cafe nowe sezony znanych i lubianych formatów oraz jedna fascynująca nowość. Spośród różnorodnej oferty stacji każdy znajdzie coś dla siebie, od rozmów sięgających w głąb kobiecej duszy, modowe porady, spotkania z gwiazdami po historie z życia wzięte, pełne wzruszających momentów. 

„Walka o życie”
Nowość! Opowieść o ludziach ciężko doświadczonych przez los, zmagających się z różnymi chorobami. Przez wszystkie historie przeprowadza nas Katarzyna Zdanowicz, żywo zainteresowana ludzkimi opowieściami, ale też bezpośrednio dotknięta ciężkimi doświadczeniami. W programie „Walka o życie” głównym mianownikiem wszystkich opowieści jest czas i choroba, ostatnie dni przed ważnym zabiegiem, konsultacją czy diagnozą. Bohaterowie poszczególnych historii to nie tylko chorzy, ale także rodzina, lekarze. Kamera towarzyszy bohaterom w najważniejszych momentach ich choroby. Historie ludzkie są główną osią narracji. Niektóre przedstawione wydarzenia wstrząsnęły opinią publiczną, jak np. historia Weroniki dotkliwie pogryzionej przez sforę psów.

Emisja: od 2 kwietnia, w niedzielę o godz. 22:00

„Shopping Queens. Królowe zakupów”
Nowa edycja formatu oglądanego na całym świecie przez miliony kobiet kochających modę, zakupy i rywalizację. Każdy z odcinków to nowe stylizacje i cztery nowe bohaterki walczące o miano Królowej Zakupów. W wiosennych odcinkach o koronę walczą panie z całej Polski, a także fanki programu, które przyjechały z różnych stron świata. Wśród nich między innymi idolki młodego pokolenia, czyli żeńska część Team X oraz zakręcone na punkcie mody wiecznie młode seniorki. Prowadząca program, modelka i ikona stylu Joanna Horodyńska, jak zawsze doradza i dodaje im otuchy. W każdym odcinku finalne stylizacje uczestniczek komentują modowi eksperci: Tomasz Jacyków – stylista i kostiumograf, Ada Fijał – aktorka i ikona stylu, Lidia Popiel fotografka mody, Marta Lech-Maciejewska – blogerka modowa oraz Monika Miller – influencerka i aktorka. Program oparty jest na tureckim formacie „Shopping Monsters”.

Emisja: od 5 kwietnia, w środę o godz. 21:00

„W bliskim planie”
Już w kwietniu nowy sezon programu w odświeżonej oprawie graficznej, z nowym logotypem. Alicja Resich przeprowadza ekskluzywne wywiady z plejadą polskich gwiazd ze świata kultury i rozrywki. Wśród nich Urszula Dudziak, Olga Bołądź, Natalia Janoszek, Marcin Hycnar, Tomasz Włosok, Anna Dereszowska, Anna Mucha oraz Andrzej Seweryn.

Emisja: od 9 kwietnia, w niedzielę o godz. 15:30

„Demakijaż”
To już 16. sezon najbardziej intymnych rozmów z gwiazdami polskiego show-biznesu, prowadzonymi przez Krzysztofa Ibisza. Jego urok osobisty, doświadczenie i naturalna ciekawość drugiego człowieka sprawiają, że gwiazdy zrzucają medialną maskę i odkrywają największe tajemnice. Wiosną na jego kanapie znane duety, między innymi Anna Smołowik i Nikodem Rozbicki, Ewa Błaszczyk z córką Marianną Janczarską, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski, Milena Suszyńska i Karol Dziuba, Joanna Kurowska i Majka Jeżowska.

Emisja: od 9 kwietnia, w niedzielę o godz. 15:00

„Fajka pokoju”
Ważne tematy okiem kobiet. Prowadząca Jolanta Fajkowska zaprasza panie o różnych poglądach, ekspertki, autorytety, gwiazdy po to, aby ocenić mijający tydzień i dyskutować o tym, co dla nich najważniejsze. Rozmawia z nimi o aktualnych tematach w naszym kraju, przedstawia kobiecy punkt widzenia, czasami jakże odmienny od męskiego. Szukanie porozumienia i rozwiązanie problemu jest bardziej interesujące niż spór dla samego sporu.

Emisja: od 3 kwietnia, w poniedziałek o godz. 12:30

„Bogaty Dom – Biedny Dom”
Powrót jednego z najchętniej oglądanych reality show Polsat Café. Dwie rodziny z odmiennych światów na kilka dni zamieniają się domem oraz budżetem, aby przekonać się, jak się żyje na przeciwległych krańcach drabiny społecznej. Jak ta przygoda wpłynie na postrzeganie ich świata? Czy rzeczywiście pieniądze są najważniejsze? „Bogaty dom – Biedny dom” to program pełen kontrastów i emocjonalnych doświadczeń dla obu stron.

Emisja: od 18 kwietnia, we wtorek o godz. 21:00

„Bogate dzieciaki bez kasy”
Nowy sezon programu o dzieciakach, które mają wszystko. Żyją luksusowo, szybko i głośno. Ich jedynym zmartwieniem jest to, czy na pewno są na bieżąco ze światową modą, posiadają najnowsze modele gadżetów, najszybsze i najbardziej ekskluzywne samochody i bywają w najmodniejszych miejscach. A co się stanie, gdy na kilka dni przeniosą się ze swoich rezydencji do szeregowych domków na przedmieściach, na prowincję lub zamieszkają w małym mieszkaniu pod jednym dachem z rodziną, która ledwo wiąże koniec z końcem? Czego będzie im najbardziej brakować? A może okaże się, że po tym doświadczeniu inaczej spojrzą na dotychczasowe życie?

Emisja: od 7 maja, w niedzielę o godz. 21:00

„Kolacja w ciemno”
Popularny program randkowy gości kolejnych bohaterów. Bohaterka odcinka ma szansę spotkać prawdziwą miłość na jednej z randek w ciemno. Spośród pięciu zaserwowanych propozycji menu, wybierze trzy, których chciałaby spróbować. Przez kolejne dni spotka się z „szefami kuchni”, autorami wybranych potraw w ich domach. Po trzech randkach wszyscy kandydaci przygotują się do wieczornego wyjścia na kolację w restauracji z bohaterką odcinka, ale tylko jeden z nich będzie miał to szczęście i spotka singielkę.

Emisja: od 21 kwietnia, w piątek o godz. 21:00

„Więzienie kobiet”
Kolejne odcinki serialu dokumentalnego, którego bohaterkami są skazane na karę pozbawienia wolności kobiety. Produkcja pokazuje ich życie w zakładzie karnym, relacje z innymi osadzonymi i służbą więzienną. „Więzienie kobiet” budzi cały wachlarz uczuć, od uśmiechu, wzruszenia, oburzenia po zdziwienie. Pokazuje miejsce niedostępne dla większości ludzi, co budzi w widzach jeszcze większą ciekawość i emocje.

Emisja: od 3 kwietnia, w poniedziałek o godz. 21:30

Facebook Comments