Więcej sportów zimowych w ofercie kanałów Polsatu

Rusza sezon sportów zimowych, a wraz z nim powiększa się oferta programowa Polsatu Sport.

Polsat Sport wyprodukuje też sygnał telewizyjny z zawodów Pucharu Świata panczenistów w Tomaszowie Mazowieckim, które odbędą się w dniach 22-24 listopada. Sygnał z wydarzenia nadany zostanie na cały świat.

W trwającym od listopada do kwietnia sezonie blisko osiemdziesiąt dni wypełnią transmisje z torów i hal lodowych na całym świecie. Polsat Sport pokaże wszystkie najważniejsze turnieje, w tym Puchar Świata, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Czterech Kontynentów.

„Pokażemy naszym widzom około 30 wielkich imprez łyżwiarstwa szybkiego, figurowego i short tracku. Po raz pierwszy polska telewizja będzie pokazywała te dyscypliny w tak kompleksowy sposób. W sumie łyżwiarstwo szybkie, figurowe i short track będą obecne na naszych antenach przez 80 dni – aż do kwietnia. Polsat Sport jest gwarantem profesjonalizmu komentatorów i najwyższej jakości realizacji telewizyjnej. Stworzyliśmy idealny produkt dla fanów sportu”.Piotr Pykel, zastępca dyrektora ds. sportu w Telewizji Polsat.

Polska ma swoich reprezentantów we wszystkich trzech dyscyplinach.

Łyżwiarstwo szybkie oraz rywalizację na krótkim torze skomentują Marcin Lepa i Grzegorz Michalewski, a wspierać będzie ich Tomasz Lach. Łyżwiarstwo figurowe to domena byłej gimnastyczki, a obecnie dziennikarki Polsatu Sport – Aleksandry Szutenberg. Tradycyjnie przy takich wydarzeniach nie zabraknie też medalistki krajowych zawodów młodzieżowych – Agnieszki Iwańskiej, której głos w poprzednich latach umilał widzom Polsatu Sport między innymi rewię spod znaku Holiday On Ice.

Facebook Comments