„Zdrady” wracają do Polsatu. Emisja w czwartki po „Przyjaciółkach”

Na antenę Polsatu powraca serial paradokumentalny „Zdrady”. 11. sezon produkcji będzie emitowany w czwartkowe wieczory o godz. 22:10.

Głównym bohaterem pierwszego odcinka z najnowszej serii serialu „Zdrady” jest Jarek. Ma 27 lat, jest piekarzem i pracuje na zmiany. Rok wcześniej związał się z Justyną (25 l.), którą poznał w pracy. Justyna była wówczas w związku z innym mężczyzną i zostawiła go dla Jarka. Trzy miesiące temu Jarek i Justyna wzięli ślub. 27-latek podejrzewa żonę o zdradę z powodu dwóch, z pozoru nieznaczących incydentów. Ze swoich sercowych problemów zwierza się „przy wódce” swojemu szwagrowi, Sebastianowi i on również wątpi w wierność Justyny. Jarek zgłasza się więc do programu „Zdrady”. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że żona Jarka podczas jego nieobecności udostępnia ich mieszkanie na schadzki zamężnej koleżance, Marysi i jej kochankowi, Zbyszkowi. To wyjaśnienie nie wystarcza Jarkowi i wkrótce potem poznaje całą prawdę o swojej ukochanej żonie.

W rolę prywatnego detektywa Damian Petrova wciela się niezmiennie Damian Rabstajn – mistrz Polski MMA zawodów amatorskich z 2008 roku w kategorii do 84 kg. W kontaktach z klientami wspiera go psycholog Agata Adamczyk (Agata Pisiewicz), a w pracy operacyjnej – dwóch śledczych: Łukasz (Patryk Zając) i Maks (Damian Wasilewski).

11. seria „Zdrad” od czwartku, 5 marca o godzinie 22:10 w Telewizji Polsat.

Foto: Polsat

Facebook Comments