Zremasterowany „Słoneczny patrol” od 2 marca w Czwórce

Od poniedziałku 2 marca w Czwórce będzie można śledzić odnowiony serial „Słoneczny patrol”.

Kultowa amerykańska produkcja powraca na ekrany po gruntownym remasteringu, w ramach którego oryginalne negatywy kręconej na taśmie filmowej 35 mm produkcji zostały zeskanowane, zdigitalizowane i ponownie zmontowane, dla uzyskania obrazu w standardzie High Definition i formacie 16:9. Oprócz strony wizualnej unowocześniono też ścieżkę dźwiękową – obok oryginalnego tematu przewodniego w oprawie muzycznej znalazło się kilkaset nowych piosenek.

Serial opowiada o grupie ratowników z Los Angeles patrolujących słynne plaże Malibu. Zespołem młodych i utalentowanych ludzi kieruje doświadczony porucznik Mitch Buchannon (David Hasselhoff), który dla swoich podwładnych jest mentorem nie tylko w sprawach zawodowych.

„Słoneczny patrol” okrzyknięto „najpopularniejszym serialem w historii planety” i wpisano do Księgi Rekordów Guinnesa z racji największej globalnej widowni telewizyjnej, przekraczającej miliard osób, „Słoneczny patrol” od 31 lat nie schodzi z ekranów. Amerykańska produkcja – emitowana dotąd w ponad 200 krajach i w 48 językach – przyniosła światową sławę takim gwiazdom jak David Hasselhoff, Pamela Anderson, Carmen Electra, Gena Lee Nolan czy Yasmine Bleeth.

Odnowiony „Słoneczny patrol”, poniedziałek – piątek od godz. 16:00 w Czwórce. Emisja po dwa odcinki.

Foto: Czwórka

Facebook Comments