Trzy nowe programy i kontynuacje wiosną w Disco Polo Music (wideo)

20 marca startuje wiosenna ramówka Disco Polo Music. Kanał zapewni swoim widzom trzy zupełnie nowe programy oraz trzy wyjątkowe kontynuacje.

Pierwszą z nowości jest „Czym chata bogata – tak mieszkają gwiazdy disco-polo”. Program dla tych którzy chcą zobaczyć jak mieszkają gwiazdy disco-polo. Marcin Kotyński otwiera drzwi do domów gwiazd disco polo i sprawdza co jest w środku. Odwiedzi między innymi Radka Liszewskiego z zespołu Weekend. Emisja w soboty o godz. 11:00.

„Nie ma cwaniaka na discopolaka” to druga z nowości stacji. Gwiazdy disco polo stawiają czoła wyzwaniom, jakie przygotował dla nich prowadzący Wojtek Kaczmarczyk. Konkurencje z jakimi przyjdzie im się zmierzyć będą czasem zabawne, czasem łatwe, a czasem ekstremalne. Wśród gwiazd które zmierzą się z wyzwaniami będzie miedzy innymi Marek Gwiazdowski z zespołu MIG. Program będzie można zobaczyć w soboty o godz. 11:30.

„Ostre pytania – będzie bang!”, czyli trzecia nowość Disco Polo Music. To program, w którym gwiazdy disco polo stają w ogniu pytań Kasi Morawskiej. Zaskakujące odpowiedzi i dużo dobre muzyki. Na pytania Kasi będą odpowiadać m.in. dziewczyny z Top Girls, Kuba Urbański z formacji Playboys, czy panowie z Long&Junior. Emisja w soboty o godz. 15:00.

Disco Polo Music zaproponuje również kontynuacje znanych programów: „Disco Polo Life”, „Top 10 lista przebojów” i „Imperium disco polo”.

Facebook Comments