Uczestnicy 13. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”

W marcu na antenie Telewizji Polsat pojawi się 13. edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kto wystąpi?

Czadoman czyli Paweł Dudek to król dyskotek. Hity „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Hej, hej bawmy się” rozgrzewają polskie parkiety. Jego teledyski obejrzano na YouTube ponad 300 milionów razy, a debiutancka płyta „Czadomania” pokryła się podwójną platyną.

Maurycy Popiel zawładnął sercami damskiej publiczności zarówno w „Pierwszej miłości” jak i w „M jak miłość”. Śpiewa od najmłodszych lat – w dzieciństwie był członkiem Chóru Chłopięcego Filharmonii Krakowskiej, a jako nastolatek Chóru Katedry Wawelskiej.

Filip Gurłacz uczył się od wielkich twórców polskiego kina: w „Mieście 44″ Jana Komasy zagrał odważnego powstańca a w „Powidokach” Andrzeja Wajdy – studenta charyzmatycznego malarza Strzemińskiego, u boku Bogusława Lindy. Obecnie możemy oglądać Filipa jako intryganta Oscara w „Pierwszej miłości” i najnowszym sezonie „Watahy”.

Karol Dziuba to przede wszystkim aktor teatralny. Jesienią ubiegłego roku jako Jerzy Zajdler, kochanek serialowej Marty (Weronika Rosati) w „Zawsze warto” zelektryzował fanki serialu, które z niecierpliwością czekają na 2. sezon produkcji Polsatu.

Gosia Andrzejewicz – popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, współpracowała nawet ze światową gwiazdą lat 90. Mowa oczywiście o Dr Albanie, z którym nagrała singiel „Lover Boy”. Jej własne utwory: „Słowa”, „Pozwól żyć” czy „Trochę ciepła” szybko poszybowały na szczyty list przebojów stacji radiowych i telewizyjnych.

Marta Gałuszewska to obiecująca młoda wokalistka o pięknym uśmiechu i charakterystycznych kolorowych włosach, która szturmem podbija polską scenę muzyczną! Zaczynała na ulicach największych miast Polski, a także w trójmiejskich i wrocławskich lokalach. Ulica przerodziła się w wygraną „The Voice of Poland” i kontrakt z dużą wytwórnią muzyczną, a to z kolei przekuło się w platynowy debiutancki singiel „Nie Mów Mi Nie” oraz koncerty w całym kraju.

Natalia Avelon – Polka, którą pokochali Niemcy. Aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo, wokalistą zespołu HIM wylansowała przebój „Summer Wine”. Hit znalazł się w czołówkach europejskich list przebojów oraz zdobył Platynową Płytę.

Kamila Boruta – jej zawodowa przygoda z Teatrem Rampa, słynącym z doskonałych musicali i widowisk muzycznych, trwa już 13 lat. Stale współpracuje również z Teatrem Capitol w Warszawie. Najbardziej znana telewidzom między innymi z głównej roli w serialu Czwórki – „Miłość na zakręcie”.

Facebook Comments