KSW 47: The X-Warriors w Cyfrowym Polsacie i IPLI. Ruszyła sprzedaż gali

Od 8 marca abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą zamawiać dostęp do gali KSW 47: The X-Warriors. Dostęp do gali realizowanej w systemie „pay-per-view’ (PPV) kosztuje 40 zł.

W sobotę, 23 marca br. w Atlas Arenie w Łodzi w walce o mistrzowski pas zmierzą się pogromca Mameda Khalidova, Tomasz Narkun z mistrzem kategorii ciężkiej Philem de Fries, a Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z mistrzem olimpijskim, Szymonem Kołeckim.

Karta walk
Philip de Fries vs Tomasz Narkun o pas wagi ciężkiej KSW
Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki
Borys Mańkowski vs Norman Parke
Fernando Rodrigues Jr vs Satoshi Ishii
Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić
Marcin Wrzosek vs Daniel Torres
Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola
Maciej Kazieczko vs Bartłomiej Kopera
Dawid Gralka vs Paweł Polityło

Widzowie ponownie będą mogli obejrzeć dziewięć walk w klatce. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00, a specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
* przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
* w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
* w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 8 marca na kanale 222.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności: portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu, przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim i e-płatności.

Walkę De Fries vs Narkun i inne pojedynki zbliżającej się gali KSW 47 w systemie PPV, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Facebook Comments